“Iza chodzi do Well Done! już drugi rok.  Naszym zdaniem WELL DONE! to kameralna szkoła, przyjazna dzieciom i rodzicom. A co lubimy najbardziej? Dzieci - kreatywne zajęcia, piosenki, gry i zabawy czyli "to, co tygryski lubią najbardziej", a rodzice - namacalne efekty :-). A na dodatek serdeczny uśmiech właścicielki, która uwielbia pracować z dziećmi. Od września młodsza córka zaczyna przygodę z Well Done! a Iza oczywiście będzie ją kontynuować. Polecamy serdecznie!”
~ Monika Michalska, mama 7 letniej Izy
“Nasza "przygoda" z P. Martą trwa już kilka lat. Wcześniej były to zajęcia indywidualne. Kiedy więc powstała szkoła Well Done, długo nie trzeba było nas namawiać. Szkoła ta spełnia nasze oczekiwania, a przede wszystkim  naszej córki. Są to zajęcia w małych grupach, dostosowane do poziomu ucznia. Ważna jest też przyjazna atmosfera jak również bliski kontakt z nauczycielem. Córka jest bardzo zadowolona, więc my rodzice tym bardziej. I nie wyobrażamy sobie współpracy z inną szkołą.”
~ Alina Garnek, mama gimnazjalistki Kasi
“Polecam szkołę Well done! Uczestniczę w zajęciach dla osób dorosłych, z lektorką P. Kasią. Gorąco polecam, dobry program nauczania oraz indywidualne podejście do potrzeb ucznia (tematy związane z pracą).”
~ Bartosz Jankowski- zajęcia dla dorosłych
“Szkoła WELL DONE! prowadzi szeroką gamę zajęć dla dorosłych. Lektorzy, którzy uczą w szkole, dostosowują poziom nauczania do słuchaczy. Jednocześnie zajęcia są prowadzone w urozmaicony sposób tak by zaspokoiły potrzeby wszystkich uczęszczających na nie. Lektorzy prezentują wysoki poziom wiedzy o co zawsze dba właścicielka WELL DONE!. Obydwoje z mężem uczęszczamy do szkoły i jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów jakie osiągamy.”
~ Olga i Artur Cieślar-zajęcia dla dorosłych