Marta

Marta

Właścicielka Szkoły Językowej WELL DONE!, lektor języka angielskiego, absolwentka filologii angielskiej (z przygotowaniem pedagogicznym) oraz tłumaczenia specjalistycznego na Uniwersytecie Warszawskim. Uczy angielskiego od wielu lat i nadal jest to jej pasją.

Najbardziej lubi zajęcia z dziećmi! Poprzez zabawę i piosenki wprowadza dzieciom „bezboleśnie” wyrażenia i słownictwo języka angielskiego. Kierując się starym porzekadłem Czym skorupka za młodu nasiąknie, tym na starość trąci promuje naukę dzieci już od wczesnych lat gdyż to na pewno zaprocentuje w przyszłości.

W wolnym czasie uwielbia podróżować, spędzać czas z rodziną, czytać książki i tańczyć.

Angelika

Angelika

​Lektor języka angielskiego, absolwentka filologii angielskiej (z przygotowaniem pedagogicznym) w Wyższej Szkole Lingwistycznej w Warszawie. Uczy angielskiego z pasją i zamiłowaniem.

Uwielbia pracę z dziećmi. Poprzez gry i zabawy wprowadza w świat języka. Inspiruje lekturą i z uwagą śledzi postępy swoich podopiecznych.

W wolnym czasie czyta książki i uprawia sport.

John

John

Lektor i tłumacz języka angielskiego, Native Speaker-Brytyjczyk, urodził się w Londynie. Włada klasyczną angielską wymową, uczy dzieci , młodzież i dorosłych od 10 lat.Prowadzi kursy specjalistyczne ponieważ posiada rozeznanie z słownictwem technicznym i specjalistycznym z różnych dziedzin. John posiada certyfikat CELTA, który daje uprawnienia do nauczania języka angielskiego. Przez wiele lat był instruktorem skautingu prowadząc obozy i biorąc odpowiedzialność za dzieci od 6go do 18 roku życia. W skautingu przekonał się do wartości nauki przez gry i ćwiczenia.

Prywatnie ma czwórkę dzieci. Interesuje się siatkówką (grał w angielskiej lidze narodowej), posiada kwalifikacje sędziowskie i trenerskie. Jego hobby to gotowanie (gotował kiedyś dla 30 osób).

Interesuje się Archeologią Biblijną, Historią, Sztuką klasyczną, filmem oraz starymi samochodami.

Kasia

Kasia

Aabsolwentka filologii angielskiej oraz finansów z ponad 5-letnim doświadczeniem w nauczaniu dorosłych. Pochłania ją fenomn nauki przez całe życie (Continued Education) oraz nowoczesnych metod ułatwiających zapamiętywanie (Neurodydaktyka).


Specjalizuje się w nauczaniu Business English, który ułatwia odnalezienie się na wymagającym rynku pracy. Stawia na komunikację !
W wolnych chwilach jest molem... filmowym.