Zajęcia w systemie dualnym 

Jako jedyni w Ząbkach prowadzimy zajęcia w  naszej szkole również w systemie dualnym. Polega on na tym, że zajęcia z polskim lektorem  i  z Native Speakerem (osoba pochodząca z kraju anglojęzycznego) odbywają się naprzemiennie. 

System dualny ma na celu przełamywanie barier w mówieniu i dotyczy wszystkich rodzajów kursów ( kursy języka ogólnego, przygotowania do egzaminów lub Business English) oraz jest przeznaczony dla dzieci (od 5 roku życia ), młodzieży i dorosłych.

Oferujemy  małe, kameralne grupy  max.6os., zajęcia w mini grupach 2os lub indywidualne.

Uczniowie w równym stopniu poznają i doskonalą wszystkie sprawności językowe: mówienie i rozumienie ze słuchu, gramatykę, czytanie oraz pisanie. Na zajęciach, oprócz pracy z podręcznikiem , wykorzystywane są materiały audio-video oraz materiały oryginalne, takie jak wycinki prasowe, komiksy itp. Lektor polski koncentruje się głównie na gramatyce oraz czytaniu i pisaniu. Zajęcia z lektorami z zagranicy dają możliwość w sposób naturalny nabycia płynności i śmiałości mówienia w języku obcym. Dzięki zajęciom z NS uczniowie są „zanurzeni” w języku i kulturze angielskiej.

Zadaniem polskiego lektora jest:


Zadaniem Native Speaker'a jest: