WELL DONE! Kids

Angielski dla dzieci

Uczymy poprzez zabawę (Game Based Teaching)
Kierujemy się zasadą They think they're playing, we know they're learning, co w praktyce oznacza mnóstwo urozmaiconych zabaw z pozoru niezwiązanych z nauką, które sprawiają, że dzieci chłoną język szybko i z przyjemnością.  Uczymy innowacyjną metodą Play me & learn (http://www.blog.playmeandlearn.com/metody/to przede wszystkim gry, które uczą słówek, gramatyki, poprawiają komunikację.

 Przeplatamy zabawy ruchowe ze statycznymi, dzięki czemu możemy przedłużyć czas koncentracji dzieci. Wykorzystujmy ruch, odgrywanie ról, pomysłowość dziecka, jego kreatywność, podatność na słuchanie historyjek w nauce języka obcego.

Metoda audiowizualna
Wykorzystujemy nagrania dźwiękowe (audiobooki, dialogi, piosenki itp.), filmiki w celu uatrakcyjnienia zajęć. Naszym ulubionym narzędziem są zajęcia z wykorzystaniem piosenek, które  po odsłuchaniu i wywodzeniu słownictwa - kończą się wspólnym odśpiewaniem piosenki, co powoduje, że całe wyrażania i zwroty utrwalają się w pamięci w sposób bardzo przyjemny i niezauważalny dla ucznia.  Często muzykę łączymy z ruchem co jeszcze bardziej wzmacnia zapamiętywanie - Metoda reagowania całym ciałem (Total Physical Response).

Jesteśmy fanami  Super Simple Learning to seria płyt, która w  2006 została zwycięzcą w kategorii dzieci i niemowląt w konkursie Children's Music Web Awards. Super Simple Songs to przede wszystkim kolekcja zabawnych, dynamicznych piosenek, które uwielbiają śpiewać rodzice, dzieci i nauczyciele. Są idealne do zabawy w kółku i tych spokojnych i tych energetycznych. Pomagają dzieciom uczyć się gier i zabaw takich jak „Chowany” Hide-and-seek  czy „Tajemnicze pudełko” (Mystery Box). Dzięki tym piosenką wpadającym w ucho, dzieci robią to co lubią najbardziej - tańczą i śpiewają a przy okazji uczą  się lub utrwalają powitanie, liczenie, części ciała, przymiotniki, czasowniki „have”, „can” i wiele innych.

Bajkoterapia w języku angielskim
Poprzez osłuchiwanie się z językiem, dziecko uczy się poprawnej wymowy, słownictwa i wyrażeń. Bajki i baśnie pobudzają wyobraźnie i kreatywność dzieci.

Metoda dramy
Dzięki udziałowi w przedstawieniach teatralnych i odgrywaniu scenek  (Role Play Games) zachęcamy dzieci do  powtarzania i zapamiętywania wyrażeń w języku obcym.  Stymuluje ucznia do nauki poprawnej wymowy oraz rozwija jego umiejętności komunikacyjne.

Praca z podręcznikiem

Zajęcia Językowe w naszej Szkole to przede wszystkim zabawa, ale również  systematyczna i rzetelna praca. Realizujemy program nauczania w oparciu o materiały dydaktyczne Oxford, Pearson i Cambridge.


Certyfikaty

Przygotowujemy  dzieci szkolne do egzaminów Cambridge Young Learners na trzech poziomach :

STARTERS

MOVERS

FLYERS


Jest  to seria motywujących testów weryfikujące umiejętności językowe poprzez zabawę, przeznaczonych specjalnie dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym. Trzy poziomy trudności testów dają jasną wytyczoną ścieżkę stopniowego rozwoju umiejętności językowych.​